פורטפוליו

דרך הידיים

"דרך הידיים" הוא עסק חברתי המספק שרותי גינון ואחזקה של גינות קהילתיות/עירוניות, גינות של ארגונים וגינות פרטיות בנגב. העסק מכשיר ומעסיק בני נוער בסיכון, מרביתו נוער נושר, בתוכנית שנתית המלווה על ידי עמותת עלם.
לאתר הקליקו על התמונה או צפו בוידאו כאן.

קליקאיט

,

קליקאיט הוא עסק חברתי המציע שירות הזנת נתונים, הקלדה וסריקת מסמכים לעסקים במיקור חוץ. קליקאיט הוקמה על מנת לספק הכשרה ותעסוקה לאנשים עם מוגבלות. התוכנית החברתית פועלת בשיתוף עם בית אקשטיין.

אנה

,

בבית טיכו המרהיב במרכז ירושלים נפתחה מסעדת "אנה" – מסעדה המציעה שילוב יוצא דופן של מטבח איטלקי איכותי, מיקום במבנה היסטורי השייך למוזיאון ישראל ותוכנית חברתית לבני נוער במצבי סיכון.
באנה מתקיימת תוכנית של תעסוקה והכשרת בני נוער במצבי סיכון במטרה לסלול בפניהם את הדרך להשתלבות מועילה בחברה.

קלפטע

,

"קלפטע" היא חנות קמעונאית במסגרתה פועלת תוכנית חברתית שנתית המספקת הכשרה ותעסוקה לצעירים ולצעירות בגילאי 18-25 מאיזור ירושלים. החנות פועלת כעסק חברתי אשר רווחיו מופנים למימון התוכנית החברתית ולעשייה.
החנות היא מיזם של קרן דואליס בשיתוף עיריית ירושלים ועמותת עלם.

logo11
Permalink Gallery

תבשיל חברתי

תבשיל חברתי

"תבשיל חברתי" הוא קייטרינג מוסדי בקיבוץ גבעת חיים, במסגרתו פועלת תוכנית חברתית המספקת הכשרה ותעסוקה לנשים נתמכות רווחה מהחברה הערבית. התוכנית פועלת בשיתוף אלפנאר, חברה לתועלת הציבור המתמחה בתעסוקה בחברה הערבית.

Nailit

Nailit מציעה שרותי מניקור במשרדים ובארועים. החברה מקדמת עצמאות כלכלית של אמהות צעירות נתמכות רווחה ושילובן בשוק העבודה. התוכנית פועלת בשיתוף עם עלם וציונות 2000 ובתמיכת לוריאל ישראל.

 

logo04
Permalink Gallery

מסעדת מטעים

מסעדת מטעים

מסעדה ומרכז כנסים לארועים עסקיים ופרטיים, הממוקמת בשמורת הטבע רמת הנדיב שליד זכרון יעקב. במטעים תוכנית של העסקה והכשרת בני נוער בסיכון למקצועות המסעדנות בשותפות עם עמותת עלם ומועצה מקומית זכרון יעקב.

logo02
Permalink Gallery

גליל סופטוור

גליל סופטוור

חברת שירותי תוכנה בנצרת. מטרת החברה היא להקל על המחסור בכח אדם טכנולוגי במרכז הארץ, באמצעות עובדים מיומנים מהגליל, בעיקר מהמגזר הערבי.

logo08
Permalink Gallery

החצר הנשית בנמל

החצר הנשית בנמל

חנות בגדי ומותגי אופנה לנשים הממוקמת בנמל יפו. החנות הוקמה ביוזמת עמותת החצר הנשית, בשיתוף הביטוח הלאומי, ומטרתה הכשרה ותעסוקה של נערות בסיכון.

logo01
Permalink Gallery

Abilities Solution

Abilities Solution

עסק חברתי המספק שרותי מיקור חוץ בתחום פיתוח ובדיקות תוכנה. החברה מתמקדת ומתמחה בהעסקת אנשים עם מוגבלויות ודואגת לקידומם המקצועי תוך מענה שלם לצרכיהם יחד עם ליווי תעסוקתי של המעסיק. החברה זוכה להכרה ולתמיכה של משרד הכלכלה.

logo05
Permalink Gallery

Coffee & Company

Coffee & Company

בית קפה חברתי בבניין משרדי HP Software ביהוד אשר הוקם ביוזמת תוכנית האחריות התאגידית של החברה. בית הקפה משלב בני נוער בסיכון בסביבת עבודה נורמטיבית ומסייע בשינוי מסלול חייהם. התוכנית הטיפולית של עמותת עלם כוללת ליווי פרטני של העובדים, בשיתוף הביטוח הלאומי ובפיקוח הרווחה והשירותים החברתיים.

logo03
Permalink Gallery

קפה רינגלבלום

קפה רינגלבלום

מסעדה חלבית כשרה, הממוקמת בשכונה ד' בבאר שבע. המסעדה, אשר הוקמה בשנת 2009 ידי עמותת "תור המדבר" על מנת לתת מענה מקצועי לנוער בסיכון בבאר שבע, מציעה חווית גורמה לצד תרומה לחברה. המסעדה פועלת בשילוב ובסיוע עיריית באר שבע ובפיקוח משרד הרווחה והשירותים החברתיים.